• Banner podstrona

Praktyki i staże

Praktyki i staże

 

Potencjał ludzki jest kluczowym elementem dla prężnego funkcjonowania każdej firmy. W naszej firmie dobrze o tym wiemy, dlatego wychodzimy naprzeciw ludziom energicznym i ambitnym, którym z racji młodego wieku i braku doświadczenia zawodowego trudno odnaleźć się na wymagającym rynku pracy. Zapraszamy studentów do odbycia praktyk w firmie KAWA.SKA w jednym z dwóch naszych działów: Serwisu bądź w dziale Naukowo-Szkoleniowym.

Do działu Serwisu poszukujemy studentów kierunków technicznych, najchętniej z politechniki.

Do działu Naukowo-Szkoleniowego zapraszamy studentów kierunków, biologicznych, chemicznych i pokrewnych.

Jesteśmy partnerem naukowym wybranych wydziałów Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego i Politechniki Warszawskiej, a prowadzone u nas praktyki są zgodne z programem Polskich Ram Jakości Staży i Praktyk.

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk zapraszamy do zakładki Kariera, gdzie znajdziecie Państwo opis wymagań stawianych kandydatom oraz proponowany zakres praktyk.

Koordynator praktyk:

Magdalena Rodak

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.