• Banner podstrona

Poznaj najnowszą rodzinę systemów do obrazowania THUNDER Imager

Życie dzieje się w trójwymiarze – zobacz to w czasie rzeczywistym

Nadszedł czas na systemy mikroskopowe, które umożliwią łatwe obrazowanie preparatów biologicznych w trójwymiarze i pozwolą uzyskać wyraźny obraz szczegółów wewnątrz nienaruszonej próbki, w czasie rzeczywistym. Ostre obrazowanie próbek 3D jest teraz tak proste, jak praca z Twoim ulubionym mikroskopem fluorescencyjnym z kamerą.

THUNDER Imager z modułem Computational Clearing definiuje nową klasę przyrządów do szybkiego, wysokiej jakości obrazowania większych, trójwymiarowych próbek. Ułatwia on pracę podczas obrazowania całych organizmów modelowych, fragmentów tkanek i kultur komórek 3D (np. organoidów).

Systemy obrazowania THUNDER Imager zapewniają:

  • Wzorową wydajność oraz wiarygodne wyniki w używanych aplikacjach
  • Wyraźny podgląd szczegółów nawet w głębi próbki dzięki modułowi Computational Clearing
  • Łatwość użycia, szybkość i czułość, podobnie jak w przypadku obrazowania na mikroskopach szerokiego pola

Od całych organizmów do pojedynczych komórek – w skład rodziny systemów THUNDER wchodzą systemy do analizy próbek na poziomie komórkowym (mikroskop odwrócony), tkankowym (mikroskop prosty) lub do analizy całych organizmów modelowych (mikroskop stereoskopowy). Wybierz system, który będzie najlepszy dla Twoich aplikacji:

THUNDER Imager 3D Live Cell oraz 3D Cell Culture dostarcza rozwiązanie do zaawansowanych testów hodowli komórek 3D, niezależnie od tego, czy chcesz badać komórki macierzyste, sferoidy czy organoidy.

THUNDER Imager Tissue umożliwia w czasie rzeczywistym obrazowanie fluorescencyjne fragmentów tkanek 3D, zwykle stosowanych w neurobiologii i badaniach histologicznych.

THUNDER Imager Model Organism pozwala na szybkie i łatwe badanie 3D całych organizmów w badaniach rozwojowych lub w biologii molekularnej.

     

Chcesz wiedzieć więcej …

Chcesz wiedzieć więcej …

Chcesz wiedzieć więcej …