• Banner podstrona

Opinia użytkownika na temat termocyklera TECHNE PrimeQ

PrimeQZapraszamy do zapoznania z opinią pracowników Katedry Toksykologii, Wydziału Farmaceutycznego, Uniwersytetu Jagielońskiego na temat testowanego przez nich termocyklera TECHNE PrimeQ. Urządzenie to zostało udostępnione do testów w bieżącym roku i przez trzy miesiące wspomagało zespół Pani Prof. dr hab. Małgorzaty Filip w prowadzonych badaniach. Przy użyciu termocyklera PrimeQ prowadzona była ocena ekspesji genów transporterów glutaminianu EAAT-2 oraz xc- względem house-keeping gene - GAPDH. Aparat był wykorzystywany również do przeprowadzenia reakcji odwrotnej transkrypcji. Całą opinię można przeczytać tutaj.

Zachęcamy również do zapoznania się innymi opiniami użytkowników oraz z możliwościami termocyklera PrimeQ  - informację na ten temat można znaleźć na stronie produktu.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Prof. dr hab. Małgorzacie Filip oraz całemu zespołowi za czas poświęcony na dokładne przetestowanie udostępnionego urządzenia. Pozwoliło nam to na uzykanie dodatkowych informacji bezpośrednio z "placu boju" na temat oferowanych przez firmę urządzeń.