• Banner podstrona

15-lecie firmy KAWA.SKA

W dniu 24 września 2014 roku mija 15 lat od kiedy rozpoczęła swoją działalność firma KAWA.SKA. Z tej okazji chcielibyśmy Państwu serdecznie podziękować za okazywane nam przez lata zaufanie. Okres ten był czasem dynamicznego rozwoju firmy, którego głównym celem było podążanie za Państwa oczekiwaniami w kierunku zapewnienia możliwie elastycznej i kompleksowej oferty handlowej. Mamy nadzieję, że się udało.

Nie spoczywamy jednak na laurach. Obecnie rozwijamy działalność firmy związaną z edukacją. Organizujemy szkolenia i warsztaty u naszych klientów oraz udostępniamy nasze własne Centrum Doradztwa Naukowo Badawczego, wyposażone w najnowszy sprzęt laboratoryjny. Staramy się aktywnie promować nowoczesne technologie, pozwalające na coraz bardziej złożone i skomplikowane badania.

Odpowiadając na Państwa sugestie udoskonaliliśmy naszą stronę internetową. Uważamy, że szybki i łatwy dostęp do większej ilości informacji na temat oferowanych przez naszą firmę rozwiązań pozwoli Państwu na uzyskanie wiedzy pozwalającej na ukierunkowanie dalszego zainteresowania produktami znajdującymi się w naszej ofercie oraz ocenę ich przydatności w realizacji Państwa badań.

Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami, którzy zawsze chętnie służą swoją pomocą i odpowiedzą na Państwa pytania.

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i zapraszamy do dalszego współuczestniczenia w rozwoju firmy KAWA.SKA Sp. z o.o w przyszłości.

 

Zespół KAWA.SKA Sp. z o.o.