• Banner podstrona

24-27.06.2014 - Zastosowanie spektrometrii mas w proteomice i genomice

Szanowni Państwo,

W imieniu Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego  oraz firmy: KAWA.SKA Sp. z o. o. mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w bezpłatnych Warsztatach Spektrometrii Mas w dniach 24-27 czerwca 2014 roku w Gdańsku.

Tematem przewodnim warsztatu będzie „Zastosowanie spektrometrii mas w proteomice i genomice”. Kurs obejmować będzie dwie części, każda z nich składająca się z 1-dniowej teoretycznej sesji wykładowej oraz 1-dniowych zajęć praktycznych.

Tematyka pierwszej części warsztatu (24-25 czerwca) skupiać się będzie na wykorzystaniu spektrometrii mas w proteomice, włączając w to ćwiczenia praktyczne na systemach firmy AB SCIEX.

Druga część warsztatu (26-27 czerwca) przedstawiać będzie głównie zagadnienia dotyczące zastosowania spektrometrii mas w genomice. Zajęcia praktyczne przeprowadzone będą z użyciem systemu MassARRAY® firmy SEQUENOM.

W celu rejestracji, należy wypełnić załączony formularz zgłoszeniowy oraz przesłać go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej do dnia 30 kwietnia br.

Proszę zwrócić uwagę, że na ćwiczeniach praktycznych liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń!

Państwa rejestracja potwierdzona zostanie drogą e-mailową.

Szczegóły seminarium w załącznikach:

Karta zgłoszeniowa

Agenda

Zaproszenie